kasia kurnik

kasia kurnik

Świetny kontakt i bardzo profesjonalne podejście do tematu mojego zadośćuczynienia który wydawał mi się nie do ruszenia. I przede wszystkim co było niezmiernie dla mnie ważne podjęcie się sprawy sprzed 20 lat której nie chciały dwie inne kancelarie. Cały czas byłem przekonany o słusznej decyzji o współpracy z KRO i rzeczywiście wyrok zapadł korzystny dla mnie.

J. Sławczyk

J. Sławczyk

Duże zaangażowanie prawników spowodowało dopłatę do mojego odszkodowania.

Sam byłem zaskoczony efektem ich pracy. Współpraca przebiegała bez żadnych zakłóceń. Sprawnie bo przez Internet podpisałem umowę dokumenty przekazywałem elektronicznie. Informacja zwrotna o postępach telefonicznie. Naprawdę mało co byłem zaangażowany a efekt był rewelacyjny. Polecam na 100%.